Firma Bilgilerimiz

Psikolojik Danışman Nur YAZICI

Psikolojik Danışman Nur YAZICI kurucusu olduğu Dizayn Psikolojik Danışmanlık Merkezinde bireylerin biricikliğini temel alarak mutlu, huzurlu ve başarılı bir yaşam kalitesine sahip olması için toplumumuzda zihinsel, sosyal ve ruhsal açıdan kendilerini gerçekleştirmiş, doyum sağlayan bireylerin var olması için etik kurallara bağlı çalışarak daima yenilikçi, etkin hizmetler vermeye devam etmektedir. Daha mutlu, huzurlu ve kendinizin farkında olup kendinizle barışık bir yaşam sürmeniz için sizleri dinliyor ve destek oluyor.

Aile Danışmanlığı

Aile danışmanı, evli çiftlerin veya aile bireylerinin, ev içinde ortaya çıkabilecek zihinsel veya duygusal sorunlarını aşmalarına yönelik danışmanlık verir.

Çift Terapisi

Aile ve çift terapisi; değişim ve gelişimi sağlamak adına, aileler ve çiftler arasındaki yakın ilişkinin çalışıldığı, psikoterapinin bir dalıdır.

Depresyon

Depresyon tedavisinin psikolojik araçları olarak destekleyici terapiler, farklı psikoterapi yöntemleri ve hasta ile ailenin eğitimi kullanılır. Bu tedaviler depresyonun psikososyal tedavileridir.

Hakkımda

Hakkımda

Psk. Dan. Nur YAZICI lisans eğitimini Ankara Ufuk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ( PDR ) bölümünde 2019 senesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi boyunca birçok seminer ve eğitimlere katılmış olup alanı yakından takip etmiştir. Alanla alakalı eğitimleri yakından takip etmenin yanı sıra adliye, özel eğitim kurumları, rehberlik araştırma merkezi, kreşler, lise, ortaokul ve ilkokullar olmak üzere birçok kurumda da staj yapmıştır. Lisans eğitimi bittikten sonra istanbul üniversitesinde okul öncesi çocuk gelişimi ve eğitimi, Dumlupınar üniversitesinde oyun terapisi, Aile danışmanlığı gibi birçok eğitime katılıp sertifika almaya hak kazanmıştır. Bunların yanında İstanbul Üniversitesinde çocuk gelişimi bölümü okumaktadır. Bu zamana kadar online ve yüzyüze olarak birçok danışanla çalışmıştır.  Şu anda kurucusu olduğu Dizayn psikolojik danışmanlık merkezinde danışan görmeye devam etmektedir.

Bloglarımız

SİZ DANIŞMANLARIMIZA EN İYİ ŞEKİLDE YARDIMCI OLABİLMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ !